Отруєння Скрипаля призвело до чергового пакету санкцій щодо РФ

ideologs.com

У Сполучених Штатах підготовлений новий санкційний пакет у відношенні влади Російської Федерації. Обмежувальні заходи пов’язані зі скандалом навколо колишнього радянського і російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки.

Як повідомило інформаційне агентство Bloomberg з посиланням на свої обізнані джерела, в американських скарбничих структурах все підготовлено до введення цих санкцій, зараз очікується тільки схвалення Білим домом.

На поточний момент тип і обсяг нових санкцій проти Кремля, пов’язаних з отруєнням Скрипаля, невідомі.

Нагадаємо, що рік тому в британському Солсбері у важкому фізичному стані був знайдений колишній радянський і російський шпигун Сергій Скрипаль, який свого часу став працювати на британські спецслужби, був викритий і обміняний для проживання в Сполученому Королівстві. Поруч зі Скрипалем в аналогічному важкому стані була його дочка Юлія.

ideologs.com

Слідство встановило отруєння біологічною зброєю, пізніше в цьому замаху були звинувачені російські спецслужби. Були названі й конкретні прізвища агентів російської зовнішньої розвідки, зазначені як виконавці замаху. Обидва чоловіки спростували свою провину.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*