Судмедексперт розповів про результати розтину принцеси Діани

merezha.co

Інформаційне агентство «Рамблер» інформує про розслідування загибелі принцеси Великобританії Діани, яке проводить відомий судмедексперт Річард Шеперд. Він розповів про причини смерті члена королівської сім’ї.

Як повідомляється, у принцеси Діани були зафіксовані лише кілька переломів, а також незначна травма грудей. До того моменту, коли на місце інциденту приїхали співробітники медичної допомоги, жінка перебувала у свідомості та могла розмовляти. Також Шеперд підкреслює, що медики не знали, що постраждала жінка є британською принцесою.

Медики вважали, що стан принцеси стабільний, в слідстві чого вирішили приділити більше уваги її охоронцеві, оскільки він сидів на передніх сидіннях, його травми були більш серйозними.

При цьому, у принцеси Діани був маленький розрив у венах, які знаходяться в одному з легких. Спочатку травма не давала про себе знати, оскільки з вен кров витікає повільно та виявити вчасно травму було дуже складно.

Принцеса втратила свідомість вже в автомобілі швидкої, а медики встановили розрив у венах вже після того, як постраждалу доставили в медичний заклад. Медики спробували всіляко усунути травму, проте було вже занадто пізно.

merezha.co

Водночас, судмедексперт розповів, що на момент аварії член Королівської сім’ї не була в положенні.

Необхідно нагадати, що принцеса Діана загинула в серпні 1997 у французькій столиці – Парижі. Причиною трагедії стала автокатастрофа, в якій загинули її коханий Доді Аль-Файед та їх водій Анрі Поль.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*