В Євросоюзі висловилися за його розширення

eurasia.expert

Представники трьох балканських держав, що входять в Європейський Союз, закликали до розширення цього міжнародного економічного та політичного об’єднання.

Під цією декларацією поставили свої підписи голови урядів Болгарії, Румунії та Греції. До них приєднався президент Сербії Александар Вучич.

Вищі особи чотирьох держав провели зустріч у передмісті румунської столиці, місті Снагове. У тексті декларації за підсумками зустрічі висловлювалася думка, що єдина і згуртована Європа буде відповідати інтересам чинних членів Європейського Союзу і тих країн, які планують приєднатися до цього об’єднання.

Підписанти декларації також заявили, що вони дотримуються конструктиву в дискусіях про майбутнє Європейського Союзу. Окремо було відзначено прогрес Сербії в її прагненнях стати повноправним членом Євросоюзу.

eurasia.expert

Після повалення у 2000 році Слободана Мілошевича в «малої» Югославії, а згодом Сербії, уряди та президенти цієї країни неодноразово заявляли про бажання вступити в Євросоюз. Для цього балканська держава пішла на низку важливих кроків, включаючи видачу в Гаазький трибунал учасників конфліктів на території колишньої СФРЮ, обвинувачених в скоєнні військових злочинів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*