Національна жіноча збірна України з біатлону позбулася наставника

sport.bigmir.net

Андрій Прокунін, який обіймає посаду старшого тренера жіночої національної команди з біатлону, прийняв рішення покинути свій пост. Про це повідомило профільне інформаційне агентство «Біатлон», яке привело слова вже колишнього наставника збірної.

Як заявив Прокунін, формат його робота, запропонований федерацією, не влаштував його як наставника національної команди. Відзначивши, що він бажав професійного зростання і розвитку, екс-тренер розповів про те, що багато спортсменки проходили індивідуальну підготовку зі своїми персональними наставниками, у зв’язку з чим Прокунін не побачив можливостей для власної самореалізації.

Прокунін також висловив слова подяки всіх тренерам збірної і своїх підопічних, а також функціонерам біатлонної національної Асоціації. Окремо він подякував Міністерства молоді і спорту та Євгена Колупаєва, а також президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака.

sport.bigmir.net

Колишній старший тренер підкреслив, що він залишає свій пост «на хорошій хвилі», нагадавши про медалях світового і європейського чемпіонатів, здобутих спортсменками під його керівництвом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*