В РФ випробували бронещит, здатний засліплювати противника

readtiger.com

Міністерство оборони Російської Федерації провело вчення, в ході якого було використано новітній бронещит. Даний щит має здатність засліплення противника, за допомогою спалахів, які впливають на людину. В результаті противник буде дезорієнтований, і навіть можуть з’явитися галюцинації.

Також наголошується, що у ході бойових навчань дані щити використовувалися військовослужбовцями підрозділів з інженерно-штурмовою спеціалізацією.

У новий пристрій вбудовано сильної потужності лампочки, які повинні засліплювати, а також дезорієнтувати ворога. Проміжки між спалахами не є рандомними, а були ретельно розраховані. У результаті впливу на людину, спалахи засліплюють ворожу сторону, дезорієнтують у просторі, а також можуть викликати галюцинації.

Раніше повідомлялося, що Юрій Луценко, генпрокурор України, заявив про те, що в одному з портів Одеської області співробітники правоохоронних органів виявили 36 ракет для зенітного ракетного комплексу С-125 “Печора”. Згідно з інформацією, знайдені ракети повинні були відправитися у Державу Еритрея, яка розташоване у Східній Африці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*