Австралія має намір посилити закони про соціальні мережі

postupi.online

Уряд Австралії запропонувало штрафувати керівників соціальних мереж або садити їх у в’язницю строком на три роки у разі, якщо вони не зможуть оперативно вилучити контент, що містить сцени насильства.

У повідомленні говориться, що керівництво соцмереж може до 3-х років провести у в’язниці, а їх компанії повинні будуть сплатити штраф, розмір якого буде рівнятися десятій частині їх обороту. Дане покарання буде понесено у разі, якщо з мережі своїх платформ оперативно не будуть вилучені матеріали, які мають насильницький характер.

Скотт Моррісон, прем’єр-міністр Австралійського Союзу, зазначив, що великі компанії, які працюють з соцмережами, повинні зробити так, щоб їх технологічні продукти не використовувалися терористами у своїх цілях. Також, розв’язання даного питання планується включити до порядку денного саміту лідерів G20, який буде проходити у червні в Японії.

Відзначається, що у разі прийняття цього закону «Facebool Ink.», а також «Alpfabet’s Google», яка є власником «YouTube», понесуть кримінальну відповідальність, якщо у терміновому порядку не видалять матеріали насильницького характеру. Даний закон уряд збирається представити парламенту наступного тижня.

Уряд Австралії відзначив, що раніше відбулися зустрічі з компаніями, які володіють соціальними мережами, зокрема «Facebook». Але результат переговорів не був задовільним.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*