У Ватикані підписаний закон про запобігання жорстокого поводження з дітьми

www.expressandstar.com

Папа Римський підписав закон, згідно з яким у Ватикані або у дипломатичних представництвах Ватикану у разі інциденту сексуального насильства над дітьми, про це зобов’язані повідомити.

Зміни у законодавстві, які були підписані Папою Франциском, зобов’язують, як керівництво, так і співробітників, повідомляти про інциденти, а також карати за зловживання. Мірою запобіжного заходу може виступати звільнення, штрафи, а також тюремне ув’язнення. Папа Франциск пропонує допомогу жертвам та їхнім родинам.

Цей нормативно-правовий акт встановлює порядок повідомлень стосовно підозрюваних інцидентів поводження жорсткого характеру з дітьми, передбачає більш ґрунтовний відбір майбутніх службовців. Також, закон вводить нові суворі правила, які стосуються взаємодії дітей та дорослих.

www.expressandstar.com

Відзначається, що репутацію та довіру до католицької церкви було кілька втрачено на територіях багатьох країн через скандали зловживань. Серед таких держав – Федеративна Республіка Німеччина, Австралійський Союз, США, Французька Республіка, Республіка Польща, Республіка Чилі, Республіка Ірландія та інші. У результаті чого, католицька церква була змушена закрити безліч парафій, а також заплатити мільярди доларів жертвам зловживань за завдані збитки.

Скандали, в яких були замішані діти, стосувалися навіть вищих рівнів влади Ватикану. Джордж Пелл, австралійський кардинал, який у березні був засуджений до тюремного ув’язнення строком на 6 років за те, що він жорстоко поводився з дітьми у його власній державі, був членом внутрішньої ради кардиналів Папи Римського, а також скарбником Ватикану.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*