Поєдинок українського боксера Гвоздика запам’ятався швидкою розв’язкою і сльозами

Xsport.ua

Сьогодні вночі відбувся двобій між чемпіоном світу в напівважкій вазі за версією WBC українцем Олександром Гвоздиком і французьким боксером Дуду Нгумбу, який проходив у Філадельфії (штат Пенсильванія, США) на 2300 Arena.

Починаючи з першого раунду, ініціатива була в руках українського боксера, який перебуваючи в центрі рингу, проводив удари. Але все ж початок сутички можна схарактеризувати, як зондування партнера. Пізніше перевага також знаходилося в Олександра Гвоздика, який завдавав більше акцентовані удари, але, не вкладаючись в них. Французький боксер, «танцюючи навколо опонента, пробував контратакувати, проте цілі так і не досяг.

Під час четвертого раунду Гвоздик пробивав частіше та провів два гарних удари з лівої, а ось Нгумбу почав стримувати суперника в клінчі, за що рефері зробив кілька попереджень. П’ятий раунд виявився останнім, бо від французького боксера надійшло прохання зупинити бій у зв’язку з отриманою травмою ноги. Після паузи, команда Дуду Нгумбу повідомила, що він не зможе продовжити поєдинок. Боксер в сльозах покинув ринг.

У підсумку Олександр Гвоздик технічним нокаутом у зв’язку з травмою суперника здобув перемогу в п’ятому раунді. Даний поєдинок вважається першим добровільним захистом титулу, який був отриманий Гвоздиком в результаті перемоги нокаутом над Адонісом Стівенсоном у грудні минулого року.

Xsport.ua

Український боксер прокоментував свій поєдинок відразу після бою. Він заявив, що не хотів відразу «кидатися на амбразуру», а збирався придивитися до суперника. Але як тільки знайшов свій темп і ритм, поєдинок закінчився. Олександр Гвоздик не виключив ймовірність того, що Дуду Нгумбу міг симулювати травму.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*