Через одностатеві шлюби Джордж Клуні закликав бойкотувати готелі султана Брунею

Sbs.com.au

Пропозиція Джорджа Клуні стосовно бойкотування готелів, що належать султанові Брунею, була піддана критиці з боку популярного американського комедійного актора Білла Мара під час його шоу Real Time, трансльованого телеканалом НВО.

Мар назвав дану ініціативу «уособленням боягузтва». А далі поцікавився про ситуацію в Саудівській Аравії, та порадив не користуватися бензином і машиною для чинення тиску й на цю країну. Слід сказати, що Мар завжди вважався людиною ліберальних поглядів, навіть щодо легалізації одностатевих союзів.

Крім цього ведучий назвав Джорджа Клуні «розумним хлопцем, який добре розбирається в тому, що відбувається на Близькому Сході». І нагадав про фільм «Сіріана», що зачіпає близькосхідну тему, та в якому Клуні був продюсером і актором.

Sbs.com.au

Нагадаємо, Клуні звернувся до своїх колег з пропозицією не відвідувати деякі готелі по всьому світу у зв’язку з прийнятими в Брунеї поправками до кримінального кодексу, в яких покарання за одностатеві зв’язки – забивання камінням. Однак актор зізнався, що зупинявся в деяких з них, тому що не з’ясував заздалегідь, кому вони належать.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*