Знесення нелегальної новобудови у Львові

Varta1.com.ua

У Львові розпочалося знесення нелегально побудованої новобудови. Знесенню багатоповерхівки послужив факт відсутності належних документів. Як повідомляють «24 Новини», це перший будинок в Україні таких розмірів, який піддався демонтажу.

Новобудова знаходиться на приватизованій ділянці й саме тому передача в комунальну власність неможлива. По закінченню будівельних робіт, забудовник мав намір отримати проект і всі містобудівні обмеження.

Крім того, справа цієї новобудови розглядали три чільних судів України. Після чого всі інстанції не дали свою згоду на узаконення самовільної забудови.

За словами керівника виконавчої служби Личаківського району Ігоря Шургот, стало відомо, що на забудовника були накладені санкції, подавалися заяви в поліцію. Після чого знесення новобудови почався з демонтажу даху та опорних стін.

Varta1.com.ua

Після проведеного огляду цього будинку, експерти були шоковані якістю будівництва. Керівник юрвідділу ДАБК Львова Светослав Кондратов заявив, що ця новобудова не придатна для житла. Будівля знаходиться в аварійному стані. Квартири в цьому будинку продані не були.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*