Одна з нафтогазових компаній Венесуели відключила транспондери на танкерах

waarmedia.com

Інформагентство «Argus Media», посилаючись на власних інформаторів, повідомляє, що нафтогазова корпорація Венесуели «PDVSA» прийняла рішення про відключення транспондерів на танкерах, розташованих в терміналі Хосе. Відзначимо, що раніше Сполучені Штати Америки ввели низку обмежувальних заходів проти даної корпорації.

Як повідомляється, сигнали перестали приходити від двадцяти одного танкера, які збиралися компанією в затоці Посуєлос. Дана ситуація свідчить про те, що транспондери відключили вручну.

Також підкреслюється, що подібним чином зазначена корпорація має намір приховати від американців компанії, які не припинили вести нафтову торгівлю з Венесуелою, всупереч санкціям.

Необхідно відзначити, що на даний момент Венесуела знаходиться в політичній кризі, яка виникла після прийняття присяги президентом Мадуро після виборів. Варто відзначити, що Мадуро отримав більшість голосів в ході виборчого процесу, проте парламент, який знаходиться під контролем опозиції, оголосив про те, то Мадуро узурпував владу. Пізніше голова венесуельського парламенту Гуайдо оголосив, що є в. о. президента країни.

waarmedia.com

Наприкінці січня поточного року Сполучені Штати закликали низку держав зупинити закупівлю нафти з Венесуели, а також ввели санкції проти низки венесуельських компаній.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*