В Україні щодня зникає 25 дітей

http://900igr.net/
Фото: интернет

Начальник управління ювенальної превенції Нацполіції Лариса Зуб розповідає, що протягом 4 місяців територіальні підрозділи поліції зафіксували 2937 випадків зникнення дітей. В середньому, щодня зникає 25 неповнолітніх.

Жінка уточнює, що з приходом теплої пори року кількість зниклих збільшилась. Нещодавно лишень за один день співробітники правоохоронних органів прийняли 60 повідомлень про факт зникнення. Лідерами серед втікачів є Київ, Одеса та Дніпро. Найчастіше свої будинки залишають хлопчики. Більша частина зниклих досягла 14-16 років.

Основними причинами втеч дітей є систематичні конфлікти та побиття проблемними батьками. 89% зниклих вдається знайти. Правоохоронці вирішують проблему протягом доби. Однак бувають винятки, одну дитину розшукували протягом п’яти років.

У випадку зникнення дитини відразу ж звертайтесь за номером 102 та повідомляйте всі деталі події. Надайте співробітникам поліції фотографію дитини, яка відповідає її нинішньому віку. Підключайтеся до пошуку самостійно. І, найголовніше, коли дитина знайдеться, не сваріть її. Повірте, найчастіше вона перелякана більш за вас.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*