Сполучені Штати розширили обмеження у відношенні Каракаса

podrobnosti.mk.ua

У Міністерстві Сполучених Штатів оголосили про розширення санкцій відносно Венесуели. Нові обмеження торкнулися таких компаній латиноамериканської країни, як ProPer in Management і Ballito Bay, які займалися транспортуванням венесуельської нафти на Кубу. Також під американськими санкціями виявилися тридцяти чотири танкери держпідприємства Венесуели PDVSA.

Як відзначили в Мінфіні США, нафтова промисловість Боліварської Республіки Венесуела служить «рятівним колом» для режиму Ніколаса Мадуро, який з початку поточного року не визнається офіційним Вашингтоном головою цієї країни.

Санкції введені за особистим дорученням лідера Сполучених Штатів Дональда Трампа. Також анонсовано, що серйозні наслідки очікують Кубу, яка приймає допомогу від Мадуро, ігноруючи гуманітарна криза в самій Венесуелі. Про це повідомив віце-президент США Майк Пенс.

podrobnosti.mk.ua

Політична та економічна криза в Венесуелі загострилася на початку 2019 року, коли проти правління Мадуро на вулиці Каракаса та інших міст вийшли багатотисячні натовпи маніфестантів. На тлі цих протестів Сполучені Штати, а згодом їхні союзники, визнали повноважним венесуельським лідером опозиціонера Хуана Гуайдо. З цим висловив незгоду Мадуро та держави, які надають заступництво його режиму.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*