Експерт: українцям не слід розраховувати на гідну пенсію

liman.in.ua

Член Ради НБУ та голова столичної школи економіки Тимофій Мілованов розповів, що українцям не слід розраховувати на гідну пенсію від Кабміну. На його думку, держава не в змозі забезпечити жителів гідними виплатами, оскільки має бідну економіку.

Мілованов підкреслює, що жителі нашої країни самі повинні забезпечити собі безбідну старість, вони самі повинні заробити собі пенсію, оскільки жодна з реформ в пенсійній системі не зможе забезпечити гідний дохід пенсіонерам.

Крім цього, експерт вважає, що в найближче десятиліття держава не зможе реформувати систему освіти. У зв’язку з цим, українцям слід навчатися у школах та університетах інших країн або ж спробувати вступити до провідних столичних освітніх закладів. Тільки маючи гарну освіту, жителі нашої країни зможуть знайти хорошу роботу та забезпечити собі безбідну старість.

liman.in.ua

Також він наголосив, що жителям України слід скласти план своєї кар’єри, оскільки без наполегливої праці над собою ні одна людина не зможе забезпечити собі хороший дохід та корисні зв’язки. Експерт відзначає, що наші громадяни можуть розраховувати лише на себе, та тому, замість того, щоб скаржитися на погану медицину в країні, українцям слід самим подумати про стан свого здоров’я. Він додав, що новий голова держави або склад Верховної Ради не зможуть в короткі терміни поліпшити життя в країні та збагатити її громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*