Через навчання НАТО Росія вивела на чергування в Чорному морі літаки морської авіації

surprisse.com

Російська Федерація вивела в чорноморські води на чергування кораблі ударного і розвідувального типу, берегові ракетні комплекси під назвою «Бал» і «Бастіон», а також літаки морської авіації Чорноморського флоту. Рішення про виведення техніки на чергування було прийнято через проведення навчань Організації Північноатлантичного договору «Sea Shield – 2019», місцем проведення яких є територіальні води Румунії. Повідомляється, що навчання почалися 5 квітня, а їх завершення заплановане на 13 квітня.

Відзначається, що судна Чорноморського флоту РФ виведені на чергування з метою виконання комплексу заходів, серед яких спостереження за кораблями НАТО, для швидкого реагування в разі ймовірних екстрених ситуацій з боку навчань.

surprisse.com

Командування шостого флоту Сполучених Штатів Америки повідомило на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» про те, що ці навчання, які проходять в територіальних румунських водах, є наймасштабнішими маневрами Організації Північноатлантичного договору в Чорному морі.

Повідомляється, що в даних навчаннях беруть участь літаки й судна Сполучених Штатів Америки, Республіки Болгарія, Грецької Республіки, Канади, Турецької Республіки, Нідерландів, а також військовослужбовці ЗС Грузії й України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*