Причетний до закриття справи про «рюкзаки Авакова» суддя відсторонений

ukrainianwall.com

Рішенням Вищої ради правосуддя Євген Аблов відсторонений від виконання суддівських обов’язків в Окружному столичному адмінсуді.

Аблов позбавлений суддівських повноважень до прийняття ВРП рішення про звільнення з посади судді, або до скасування постанови Дисциплінарної плати.

Авторами скарги на цього суддю були активісти організації «Автомайдан». Катерина Бутко і Роман Маселко нагадали, що Аблов отримав неоднозначну популярність суддівством в період Євромайдану та після нього.

Також Аблов звинувачується в тому, що він фактично закрив резонансну справу про «рюкзаках Авакова». Активісти зазначили, що судді не допомогла участь у святкуванні його дня народження членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів та інших високопоставлених гостей.

ukrainianwall.com

«Рюкзаками Авакова» називається корупційний скандал навколо міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та його сина Олександра, пов’язаний із закупівлею Міністерством внутрішніх справ рюкзаків у двох фірм, 5 тисяч і однієї тисячі одиниць відповідно. Розслідування пов’язане із завищеними цінами на обмундирування та ймовірною підконтрольністю підприємств-продавців сім’єю Авакова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*