Америка надішле в Україну елітний десант ПДВ США

www.latimes.com

Валерій Чалий, посол України у Сполучених Штатах Америки, повідомив, що в Україну на Яворівський полігон, розташований у 30 км на північний захід від міста Львів, прибуде 150 елітних військовослужбовців з Америки. Мета делегації з військово-повітряної дивізії американської армії – тренування українських військовослужбовців.

Валерій Чалий повідомив, що незабаром близько 150 представників елітної 101-ї повітряно-десантної дивізії ЗС Сполучених Штатів Америки зустрінуть в Україні. Військовий контингент прибуде в Яворівський центр підготовки для обміну досвідом з українськими військовослужбовцями, а також їх тренування.

Посол зазначив, що не так давно, він розмовляв про важливість військового партнерства стратегічного характеру між Україною та США з Марком Міллі – досвідченим чотиризірковим генералом, котрий обіймає посаду головнокомандувача Армії Сполучених Штатів. Відзначається, що саме Дональд Трамп, чинний американський президент, запропонував поставити кандидатуру Марка Міллі на посаду голови органу планування та управління збройних сил Сполучених Штатів – Об’єднаного комітету начальників штабів.

www.latimes.com

Відзначається, що дата заснування 101-ї повітряно-десантної дивізії Сполучених Штатів припадає на 15 серпня 1942 року. Згідно з інформацією, вона брала участь у безлічі війн. Відзначається, що офіційна словесна назва дивізії «Клекочущі орли» породив нарукавний знак з білоголовим орланом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*