До початку опалювального сезону Україні необхідно накопичити 20 млрд м³ газу

akcenty.info

Андрій Коболєв, генеральний директор НАК «Нафтогаз України», повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що до настання зими наша країна повинна накопичити у підземних сховищах газу близько 20 млрд м³ газу.

Гендиректор «Нафтогазу» написав, що 5 квітня в Україні було завершено опалювальний сезон, та тепер газ почав закачуватися у ПСГ. За словами Коболєва, у цьому році нам необхідно запастися обсягом газу більше, ніж це робилося раніше. Причиною даних намірів є закінчення терміну дії укладених контрактів 1 січня з російською енергетичною компанією «Газпром». Саме тому наша держава повинна підготуватися до будь-яких рішень Москви, серед яких може бути припинення транзиту через Україну.

Коболєв зазначає, що обсяг газу у 20 млрд м³ буде достатнім для гарантування тепла у будинках жителів країни при будь-яких погодних умовах. Також, наявність в Україні газу буде сигналізувати Російської Федерації про те, що ми готові до будь-якої ситуації.

akcenty.info

Генеральний директор державної компанії також нагадав про те, що законодавчий акт «Про ринок газу», а також європейська практика припускають накопичення певної кількості запасів газу всіма компаніями, які є його постачальниками. Але раніше дана норма ігнорувалася, а на даний момент Україні все ж слід приступити до її виконання. Таким чином, Кабінет Міністрів, НАК «Нафтогаз», а також всі учасники газового ринку повинні відповідально підготуватися до наступного опалювального сезону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*