Антон Геращенко: Україна буде змушена оголосити дефолт у 2020 році

ntts.lt

Антон Геращенко, парламентарій від політсили «Народний фронт», повідомив, що Петро Порошенко, чинний голова України, замість того, щоб підвищувати добробут держави, витрачав час на протистояння з прем’єр-міністрами, а також з Верховною Радою.

Геращенко зазначає, що близько 41% держбюджету у 2019 році є поверненням боргів, оскільки Україна є банкрутом. На думку нардепа, загальною метою голови держави, парламенту, а також уряду – буде стабілізація економічної ситуації.

Відповідно до припущень Антона Геращенка, є ймовірність того, що у 2020 році Україна буде змушена оголосити дефолт, оскільки держава буде нездатна виплачувати наявну величезну кількість боргів.

ntts.lt

Народний депутат зазначає, що при відсутності економічного зростання хоча б у 7-8%, Україна може перетворитися на державу подібну Венесуелі. Адже вже мільйони людей покинули країну з тієї причини, що вони не можуть знайти роботу. Необхідно відкрити Україну для закордонних інвестицій, а також припинити діяльність корупціонерів у правоохоронних органах. Але на даний момент, система на це не налаштована. Оскільки правоохоронні структури часто використовуються для того, щоб натиснути на підприємців, які не підтримують того чи іншого політичного діяча на місцевому або державному рівні влади. Хоча подібного не повинно бути у країні.

Згідно з даними Міністерства фінансів, в поточному році Україні необхідно повернути кредиторам 317,37 млрд грн, а в наступному – 266,07 млрд грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*