Арсеній Яценюк: в Україні слід розмістити військові бази НАТО

zi.dn.ua

На сайті політичної сили «Народний фронт» з’явилась інформація, відповідно до якої голова партії Яценюк зробив заяву про те, що на українській території мають розміщуватися військові підрозділи Північноатлантичного Альянсу, а сама наша держава має бути частиною протиракетної та протиповітряної оборони. Дану заяву він зробив в ході дванадцятого Київського безпекового форуму.

Політик підкреслив, що країни-члени НАТО мають надати нам реальне оборонне озброєння та включити Україну до колективної системи безпеки. Першим кроком повинно стати те, що на території нашої держави мають бути розміщені військові підрозділи Альянсу.

Водночас, Яценюк наголошує, що членство в НАТО – це єдина гарантія безпеки для нашої держави. Крім цього, лідер не підтримує дискусії про необхідність нових форм Альянсу або про те, що він є пережитком минулого.

zi.dn.ua

Голова «Народного Фронту» акцентує увагу на тому, що в Альянсу немає альтернатив, які б забезпечували потужний взаємозв’язок між Євросоюзом та США. При цьому, мова йде не лише про взаємозв’язок, а про найпотужніше партнерство Сполучених Штатів та Європи, яке демонструвалося як під час, так й після Другої світової війни.

Крім цього, політик виступив зі зверненням до країн-членів Альянсу та закликав їх проявити політичну волю та рішучість. Він заявив, що НАТО повинно показати всьому світу, що ми разом, а також надати нашій державі план дій стосовно членства у воєнному блоці.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*