Олександр Турчинов: Росія готується до масштабної війни в Європі

replyua.net

Олександр Турчинов, секретар Ради національної безпеки та оборони України, у рамках Київського Безпекового форуму заявив про те, що Російська Федерація веде підготовку до повномасштабної війни в Європі.

Секретар РНБО зазначив, що саме Росія є епіцентром дестабілізаційних процесів на території європейського простору, а також епіцентром руйнування паритетів безпеки протягом останніх 5 років. Російська Федерація вже 5 років веде війну проти України.

Політичний діяч повідомив, що останні кілька років здійснюється швидке будівництво військової інфраструктури вздовж кордону нашої держави.

Олександр Турчинов, зазначив, що РФ готує наступ, та це є серйозною небезпекою. За словами Секретаря РНБО, у ході нього будуть використовуватися четверта та шоста армії війська повітряно-космічної оборони, готуються 4 дивізії та 5 бригад ВДВ, 5 бригад та 1 полк ВМС. Також, 8 ракетних бригад були розташовані уздовж українського кордону.

replyua.net

Турчинов зазначає, що даний військовий ресурс РФ вважає недостатнім. Згідно з інформацією, у південному військовому окрузі здійснюється формування 6 резервних козацьких дивізій.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони України заявив, що Російська Федерація веде підготовку до масштабної війни в Європі, яка буде мати континентальний характер. Та, швидше за все, першим пунктом, який РФ спробує взяти — це Україна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*