Українцям призупиняють видачу біометричних документів

novavlada.info

Прес-служба держпідприємства «Документ», яке займається оформленням біометричних документів, заявило про тимчасове припинення своєї діяльності.

Згідно з повідомленням, припинення роботи буде здійснене з 5 вечора 27 квітня до 8 ранку 2 травня, і пов’язана з технічними проблемами. Це торкнеться всіх центрів «Паспортний сервіс», які займаються оформленням і видачею закордонних паспортів, дозволів на тимчасове та постійне проживання, ID-карт. Однак видача інших документів — довідки про несудимість, страхування, апостилювання, буде відбуватися в штатному режимі.

Варто відзначити, що всього на території України працює 28 підрозділів держпідприємства «Документ». Однак у Державній міграційній службі їх чисельність становить 517 одиниць, а також існує 154 центрів надання адміністративних послуг.

novavlada.info

Нагадаємо, у зв’язку зі вступом в силу безвізового режиму між Україною та ЄС 11 червня 2017 року, з’явилася можливість вільного переміщення за кордон, але з наявністю біометричного паспорта, видача яких почалася з 1 січня 2015 року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*