Україна та Білорусь проводять демаркацію кордонів у Чорнобильській зоні відчуження

www.belnovosti.by

У прес-центрах Держприкордонслужб України та Білорусі інформують про те, що в зоні Чорнобильської атомної електростанції проводяться перші демаркаційні роботи на кордоні двох держав. Також відзначимо, що, згідно з планом виконання цих робіт на поточний рік, передбачається й облаштування ділянок в даній зоні.

Як повідомляється, вперше роботи були розпочаті 09.04.19. Прикордонники з України та Білорусі, які увійшли до робочої групи, стали виносити лінію держкордону на місцевості, а також почали визначати місця, де будуть встановлені межові знаки.

У прикордонному відомстві Білорусі підкреслюють, що демаркаційні роботи проходять й в Наровлянському районі в зоні Поліського радіаційно-екологічного заповідника. Протяжність державного кордону двох країн в цілому перевищує одну тисячу вісімдесят чотири кілометри.

www.belnovosti.by

Також повідомляється, що план щодо демаркаційних робіт на кордоні на поточний рік було затверджено засіданням демаркаційної комісії двох країн, яка відбулася в січні поточного року в білоруському місті Гомель.

Варто нагадати, що угода про демаркацію держкордону з Білоруссю була затверджена урядом нашої країни ще п’ять років тому.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*