У столиці з’явився перший в країні Банк грудного молока

stmegi.com

Заступник керівника Київської міської держадміністрації Микола Поворозник інформує, що у столичному Перинатальному центрі розпочав роботу перший у нашій країні Банк грудного молока. Як зазначається, весь донорський процес на кожному з етапів проходить під ретельним контролем, починаючи з проведення обстежень донорів, самого молока, та закінчуючи контролем зберігання зібраного молока.

Також підкреслимо, що донором молока може бути будь-яка жінка з добрим станом здоров’я та яка годує грудьми свою дитину. При цьому, звернутися до послуг Банку також можуть будь-які пацієнти зі стаціонару або ж люди з інших медичних установ столиці.

stmegi.com

Заступник голови КМДА розповів, що в столичному Перинатальному центрі з’являються на світ близько 80% недоношених малюків, маса тіла яких є критичною. Саме грудне молоко у вісім разів збільшує шанси недоношених дітей на виживання. Банк почав свою роботу ще минулого місяця, та за цей період було зібрано й оброблено понад сорока літрів молока. Крім цього, понад 20-ти дітей вже встигли отримати донорське грудне молоко. Згідно з висновком медиків, малюки стали стрімко набирати вагу, а стан їх здоров’я поступово стабілізується.

Варто підкреслити, що на створення такого Банку з Київського бюджету було виділено близько дев’яти мільйонів гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*