Білорусь на вимогу Лукашенка зупинила нафтопровід «Дружба»

epa00900075 A worker turns a valve at the first pump station on Belarus territory of the Druzhba pipeline, near the village of Bobovichi, about 330 km southeast of Minsk, Thursday, 11 January 2007. One of two German refineries hit by the suspension of Russian oil deliveries started receiving supplies again Thursday after Russian pipeline monopoly Transneft resumed pumping. A spokesman for the PCK refinery in Schwedt said crude oil from the Druzhba (friendship) pipeline through Belarus started reaching the processing facility on Thursday morning. EPA/ANDREI LIANKEVICH

В Республіці Білорусь було прийнято рішення про зупинку російсько-білоруського нафтопроводу «Дружба». Дане рішення обґрунтовується тим, що система потребує ремонту та проведення регламентного обслуговування.

Як розповів Петришенко кореспондентам, нафтопровід, який проходить через білоруську територію, працює, проте йому потрібне додаткове регламентне обслуговування, оскільки функціонує він протягом тривалого часу. Білоруські інженери та технічні працівники наполягають, що нафтопровід потрібно було закрити для ремонту ще півтора року тому. Водночас, він додав, що поки не може точно назвати дату запуску нафтопроводу, оскільки це питання повинні вирішити фахівці та технологи.

Також варто зазначити, що рішення про закриття нафтопроводу для ремонтних робіт було прийнято відразу після засідання економічного блоку білоруського уряду, в ході якого голова держави Лукашенко порівнював дії Російської Федерації в області обмеження товарів з Білорусі з санкціями країн Заходу. Дана інформація була розміщена на офіційному сайті голови держави.

video.112.ua

Президент підкреслив, що цей нафтопровід повинен був бути закритий на ремонт ще півтора року тому, але тоді керівництво країни пішло назустріч Росії та не стало його закривати. Зараз же РФ все більше вводить обмежувальних заходів проти Мінська, у зв’язку з чим, білоруська сторона має право зупинити нафтопровід, який знаходиться в аварійному стані. Лукашенко звернув увагу на те, що, якщо є необхідність в зупинці нафтопроводу для ремонту, то це необхідно зробити, оскільки добро, яке робиться для Росії постійно обертається злом проти Білорусі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*