Львів створює ще один полігон для захоронення сміття

job-sbu.org

Повідомляється, що Львівська міськрада для того, щоб створити полігон регіонального масштабу, який буде використовуватися для поховання сміття, підписав меморандум, що закріплює співпрацю з 7 містами Львівської області.

Згідно з інформацією, саме Львівська обласна рада повинна виділити територію для полігону, а місто взяло на себе відповідальність за покриття витрат, які будуть витрачені на будівництво, а також облаштування полігону.

Однак представники Львівської міськради зазначають, що відповідно до законодавчих актів України, ділянка для облаштування полігону не може знаходитися у межах міста.

Сергій Бабак, заступник мера з питань житлово-комунального господарства, повідомив, що без будівництва нового полігону для захоронення сміття неможливий вихід з критичної ситуації, яка склалася з твердим побутовим сміттям. Заступник голови зазначив, що деяке сміття вимагає саме поховання, тому будівництво сміттєпереробних заводів не зможе повністю сприяти усуненню проблеми, що склалася.

Повідомляється, що документ також передбачає вдосконалення системи поводження з відходами на території населених пунктів, впровадження сучасних технологій перероблювання побутових відходів та відбору вторинної сировини, а також поліпшення екології у регіоні.

job-sbu.org

Нагадаємо, що у кінці травня 2016 року, після ліквідації пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі, стався обвал сміття, внаслідок чого під завалами опинилися 3 пожежних, а також еколог комунального підприємства «Збиранка». Відзначається, що тіла працівників пожежної служби вдалося виявити, а тіло еколога так і не знайшли. Після цього інциденту суд зобов’язав Львівську міськраду закрити даний полігон.

Після цього у місті Львів почалася криза, пов’язана з вивозом сміття, оскільки обов’язки його вивезення передали Львівській обласній держадміністрації, яка вивозила сміття на полігони інших областей. Але термін дії даного меморандуму закінчується у липні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*