НАТО: для України немає коротких шляхів до членства в блоці

dosie.su

Голова Центру інформації та документації Північноатлантичного альянсу в Україні Барбора Маронкова в ході Київського форуму з безпеки виступила із заявою, що для нашої країни немає коротких шляхів до членства у військовому блоці.

Відповідаючи на питання про те, чи можливий прискорений вступ нашої країни до Альянсу, Маронкова зазначила, що для цього потрібно узгоджене політичне рішення держав-членів блоку щодо надання плану для членства. Вона звернула увагу на те, що даний план є однією з основних процедур для вступу в Північноатлантичний альянс.

Також глава Центру підкреслила, що всі необхідні реформи в країні мають бути проведені, а коротких шляхів до членства в Альянсі не існує. У блоці є інструментарій, який використовується для допомоги, підтримки та стимулювання України в реалізації необхідних реформ. При цьому, вона додала, що мова йде про річну програму. Однак, поряд з цим, в північноатлантичному альянсі визнають та надають підтримку прагненню України до членства в блоці.

dosie.su

Нагадаємо, що співпраця нашої країни та Альянсу активізувалася після анексії Кримського півострова та початку агресії РФ в південно-східних регіонах України в 2014 році. У тому ж році український парламент прийняв закон, який ліквідував позаблоковий статус країни. Вже влітку 2017 року Рада підтримала закон про закріплення прагнень України до членства в Альянсі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*