Віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко розкрила справжню причину перебування Савченко в СІЗО

www.all.net.ua

Кореспондент Дмитро Литвин у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко «здала всю контору» своєю заявою про те, що нардепа Надію Савченко взяли під варту в одному зі слідчих ізоляторів лише за «думки» про розстріл українського парламенту.

Журналіст зазначив, що, за словами Геращенко, парламентарій Савченко перебуває в ув’язненні зовсім не за підготовку терористичного акту, а за думки про розстріл ВРУ.

Варто відзначити, що в рамках запитань до уряду віце-спікер ВРУ звернулася з вимогою до МВС порушити кримінальну справу проти творців та акторського складу телевізійного серіалу «Слуга народу». Причиною такої вимоги є сцени розстрілу ВРУ та похорону голови держави, які були зображені в серіалі. Крім цього, вона також вирішила заявити, що парламентарій Савченко тільки за думки такого роду опинилася під вартою.

Варто нагадати, що в березні минулого року голова ГПУ Юрій Луценко розповів, що Савченко та голова «Офіцерського корпусу» Рубан планували терористичний акт в будівлі парламенту України. Крім цього, здійснення терактів планувалося й в інших районах столиці. Для того, щоб реалізувати свої цілі, фігуранти, які зараз знаходяться в СІЗО, змовилися з покійним ватажком бойовиків «ДНР» Захарченком про постачання озброєння.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*