Яценюк назвав Гройсмана одним, а також нагадав про свою відставку 3 роки тому

www.lcmedia.com.ua

У рамках форуму безпеки, який проходив 11 квітня, Арсеній Яценюк, екс-прем’єр-міністр, нагадав Володимиру Гройсману, чинному голові Кабміну, про свою відставку.

Арсеній Яценюк заявив про те, що гаслом його партії є слова «Ніколи не здавайся». Тому політик зазначив, що він не має наміру сходити з даного шляху, оскільки у його партії є ідея та впевненість.

Повідомляється, що у цей час на форумі були присутні чинний прем’єр-міністр Володимир Гройсман, а також Арсен Аваков, голова Міністерства внутрішніх справ. Примітно, що Петра Порошенка на форумі не було, хоча у минулому році він його відвідував.

Яценюк привітав Володимира Гройсмана, та заявив, що на особистому рівні він є другом, а на політичному — це людина, яка стоїть на чолі Кабінету Міністрів протягом останніх трьох років. Після цього, Арсеній Яценюк нагадав, що близько 3 років тому, він особисто передав заяву про відставку до Верховної Ради України, що викликало сміх у залі форуму.

www.lcmedia.com.ua

Лідер партії «Народний фронт» зазначив, що чинний голова уряду прийняв занадто багато ударів на себе, при цьому він не відхилився від наміченого шляху продовження реформ.

Нагадаємо, що у лютому на черговому з’їзді політсили «Народний фронт», лідер партії Арсеній Яценюк зробив заяву стосовно того, що балотуватися на пост голови держави він не буде, проте його партія має намір вести боротьбу за перемогу на парламентських виборах, а також формуванні нового уряду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*