У Міноборони України представлять медаль “За поранення”

Fakty.ua

Головне управління розвитку та супроводу матеріального забезпечення Збройних сил України у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» повідомляє про те, що в армії України з’явиться нова нагорода, яка буде мати назву «За поранення».

У повідомленні наголошується, що у результаті подолання безлічі бюрократичних перешкод, починає функціонувати нова система відомчих нагород Міноборони. Відзначається, що саме медаль «За поранення» буде першою нагородою, яка постане до затвердження голови оборонного відомства, а також стане початком реформування системи нагород.

На лицьовій стороні медалі на тлі двох схрещених мечів вістрям вгору та тернового вінця буде зображений тризуб. А на зворотному боці медалі буде розташовано напис «За жертву крові у боях за свободу України», а також номер. Наявність номера на медалі сприятиме чіткому контролю та виключенню виготовлення підроблених медалей.

Згідно з інформацією, ступінь тяжкості, а також кількість отриманих поранень будуть визначатися гілочками. Дані гілочки будуть кріпитися на стрічці медалі або планці. Біла або срібна гілочка означатимуть отримані легкі поранення, а жовта або золота — важкі.

Fakty.ua

Примітно, що на медальній стрічці лише 3 гілочки різних кольорів можуть перебувати в один і той же час. Але на планці для повсякденної форми одягу може перебувати лише одна, яка буде свідчити про найважче поранення.

Повідомляється, що твердження нагородження буде здійснювати глава Міністерства оборони, або ж особа, якого призначить міністр.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*