Ломаченко відправив Кроллу в нокаут

Nv.ua

Український боксер Василь Ломаченко провів в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія, США) бій проти уродженця Великобританії Ентоні Кроллу.

Примітною деталлю бою став вихід Ломаченко на ринг в незвичайному халаті, зробленому повністю з шкури крокодила. Халат роботи німецького модельєра Філіпа Плейна мав жовтий та фіолетовий кольори, що було відсиланням до баскетбольного клубу міста, в якому проходив поєдинок – команді «Лос-Анджелес Лейкерс».

Поєдинок був першою обов’язковим захистом пояса WBA для українця. Під час бою Ломаченко впевнено переважав над британцем, відправивши його в нокаут вже в четвертому раунді. Ентоні Кроллу не витримав хук справа з голову. За раунд до цього Кроллу змушений був побути в «стоячому» нокдауні.

Nv.ua

Своїм наступним противником Ломаченко назвав Майки Гарсію зі Сполучених Штатів. Українець зазначив, що залишається в легкій ваговій категорії і бажає об’єднати чемпіонські пояси.

Переможець бою в Лос-Анджелесі подякував своєму лікарю, який зробив йому операцію на плечі, а також фанатів, які вболювали за нього перед екранами і в залі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*