В Одесі розвантажують машини Hummer для ЗСУ

Vchaspik.ua

В порт Одеси був доставлений вантаж з військовою технікою, серед яких було 35 одиниць броньованих машин «Hummer». Дані машини будуть спрямовані на потреби української армії.

Протягом останнього часу обсяг військово-технічної допомоги, що поставляється в нашу країну, значно збільшився. Україні допомагають всі її партнери, проте чільна роль все одно залишається за Сполученими Штатами. З 35-ти броньованих машин, 20 – підуть у бойові підрозділи, ще 15 машин призначені для медичного забезпечення. Всю допомогу направлять в бойові частини поблизу лінії розмежування.

Протягом останнього часу Сполучені Штати надали допомогу нашій країні на суму понад чотирьохсот мільйонів доларів. Проте, Україна не може будувати сильні збройні сили тільки шляхом допомоги партнерів, у зв’язку з чим в країні необхідно розвивати власний військово-промисловий комплекс.

Vchaspik.ua

Прийнятий закон, який дозволяє оборонному відомству закуповувати озброєння без посередництва, дозволить істотно поліпшити боєздатність нашої армії. Так, на підставі цього закону міністерство вже веде переговорний процес зі Штатами та іншими партнерами щодо нових закупівель. На даний момент вже існує кілька домовленостей щодо закупівель внаслідок держзамовлення, які знаходяться на фінальному етапі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*