У Рівненській області старий автобус переобладнали в навчальний клас

ukrinform.com

У Привільненскій ОТГ з старого функціонуючого автобуса був побудований навчальний клас. Дана задумка була реалізована завдяки проекту «Територія свободи», який брав участь в обласному конкурсі молодіжних ініціатив.

Старий автобус був перевезений на територію однієї зі шкіл. Після того, як його обладнали всім необхідним, всередині нього виявилися зручні сидіння, яскрава навчальна дошка, рослини та безліч інших, не менш яскравих елементів. Варто відзначити, що «Територія свободи» є не просто навчальним класом, проект – це простір для підтримки різних молодіжних проектів, а також самоврядування учнів.

Також в адміністрації підкреслюють, що в даному регіоні щороку фіксується позитивна динаміка зростання чисельності пропонованих проектів. Так, наприклад, в 2018 році таких проектів було сім. Цього ж року планується реалізація ще 9-ти проектів, запропонованих молоддю.

ukrinform.com

Крім цього, варто зазначити, що конкурси молодіжних ініціатив в області проводяться вже понад 15-ти років. Кращі проекти відбираються конкурсною комісією та частково фінансуються з бюджету області.

Водночас зазначається, що в поточному році з обласного бюджету будуть виділені кошти на суму в 250 тисяч гривень на реалізацію 9-ти молодіжних ініціатив.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*