Українців зобов’яжуть платити штраф за несвоєчасну оплату комуналки

bessarabia.in.ua

Вже з початку наступного місяця жителям України доведеться зіткнутися зі штрафами за несплату комунальних платежів. Так, відомо, що за заборгованість по платежах вводитимуться штрафи, розмір яких сягатиме 0,01% від боргу за кожен прострочений день після 20 числа.

Впровадження штрафів передбачає закон про «Житлово-комунальні послуги». Якщо ж українці прострочать оплату платежів на 2 місяці, то розмір пені буде лише на 0,6% більше необхідної до сплати суми.

У законі також наголошується, що штрафи не призначаються в тому, разі, якщо є заборгованість держави за надані українцям пільги, субсидії, борги з оплати праці, які мають документальне підтвердження.

bessarabia.in.ua

Також варто відзначити, що жителям нашої країни доведеться зіткнутися ще з низкою змін. Так, вони зобов’язані пускати перевірників людей у свої будинки, в іншому випадку, таким українцям не надаватимуться комунальні послуги. Пояснюється це тим, що контролери повинні мати доступ до лічильників. Відмова споживача пускати перевірників до лічильників є підставою для відключення його від комунальних послуг.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*