Угорський суд виніс вирок 39-ти українцям за фальсифікацію документів

belnaviny.by

Райсуд прикордонного міста Егер в Угорщині, який розташований всього в 80-ти кілометрах від угорсько-українського кордону, виніс вирок 39-ти громадянам нашої країни. Варто зазначити, що їх звинуватили в підробці документації при оформленні громадянства Угорщини.

Як повідомив Далма Решан, який обіймає посаду прес-секретаря в угорському суді, 12 обвинувачених суд засудив до умовного терміну від 2-х до 10-ти років. Також 39 наших земляків, які за допомогою шахрайства намагалися отримати угорський паспорт, зобов’язані сплатити штрафи на суму в 50 тисяч форинтів, що в перерахунку на гривні становить чотири з половиною тисячі.

Також відомо, що найбільш суворий вирок суд оголосив двом обвинуваченим, які мали подвійне громадянство, займалися фальсифікаціями, а також допомагали іншим жителям України оформити угорське громадянство за певну суму.

belnaviny.by

Спочатку зловмисники знаходили українців, які не знали угорську мову, після цього, займалися пошуком українців, які володіють даною мовою. Далі зловмисники виготовляли українські паспорти, на яких міняли фотографії. Ця схема дозволила підробляти документи українців, що б ті успішно проходили тест на знання державної мови Угорщини.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*