Британська поліція не вважає терактом напад на авто посла України

www.nastol.com.ua

Прес-служба Скотланд-Ярду повідомляє про те, що поліція Лондона не вважає терористичним актом інцидент з нападом на службову машину Наталії Галібаренко, посла нашої держави, біля посольства України у Сполученому Королівстві, який відбувся 13 квітня.

У правоохоронному органі повідомляють, що співробітники поліції виїхали за викликом, в якому говорилося про зіткнення машини з іншими автомобілями, що знаходяться поблизу посольства України. Після того, як офіцери приїхали на місце інциденту, водій, який скоїв зіткнення, направив свій транспортний засіб на співробітників поліції. Відзначається, що правоохоронці застосували електрошокери, а також зброю у ході затримання чоловіка віком близько 40 років. Повідомляється, що правопорушник не постраждав.

У повідомленні прес-служби зазначається, що дана подія не розглядається в якості пов’язаної з тероризмом.

www.nastol.com.ua

Енді Волкер, старший інспектор, заявив, що на даний момент, згідно зі стандартною процедурою, розслідується застосування правоохоронцями вогнепальної зброї під час затримання правопорушника. Старший інспектор зазначив сміливість та швидкість реагування на даний інцидент офіцерів поліції, які поставили своє життя під загрозу. Але саме таким чином правоохоронці утримують жителів Лондона у безпеці.

Згідно з деякими джерелами, даний інцидент був навмисним нападом на службовий транспорт посла України у Сполученому Королівстві.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*