Суд у справі Савченко-Рубана перенесений на 15 квітня

www.m.kievpravda.com

Повідомляється, що у Броварському міськрайонному суді, що знаходиться у Київській області, пройшло слухання у справі народного депутата Надії Савченко, а також керівника штабу ГО «Офіцерський корпус» Володимира Рубана.

За підсумком судового засідання суддя винесла рішення про оголошення перерви у засіданні до 15 квітня 9:30. Дана перерва була обумовлена необхідністю надання часу для прибуття на слухання чинних адвокатів обвинувачених. Згідно з угодою Володимира Рубана захищає 1 адвокат, а Надію Савченко — 8 захисників.

Раніше повідомлялося, що Савченко на судовому засіданні скаржилася на графік функціонування суду у місті Бориспіль Київської області. Згідно зі словами народного депутата, графік був затверджений 21 січня, але даний документ був дещо змінений правками у частині, яка стосується перенесення робочих днів у поточному році.

www.m.kievpravda.com

Надія Савченко повідомила, що даний суд змусили працювати за допомогою внесення змін до графіка, який вже був затверджений. Таким чином, 30 квітня було перенесено на 11 травня, 30 грудня на 21 грудня, і дата, на якій політичний діяч зробила акцент — 31 грудня переносилося на 13 квітня. За словами нардепа, даний суд просто змусили працювати під тиском.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*