В Іспанії заарештований колишній голова розвідувальної служби Венесуели

Svoboda.org

В цю суботу 13.04.19 іспанський Верховний суд прийняв рішення про ув’язнення колишнього голови венесуельської військової розвідки Уго Карвахаля, який раніше заявив, що підтримує виконувача обов’язки президента та голову парламенту держави Хуана Гуайдо.

Так, венесуельський генерал у відставці був затриманий поліцією Іспанії 12.04.19. за ордером Сполучених Штатів Америки. Як зазначається, йому інкримінують контрабанду кокаїну, яку він міг здійснювати ще у 2011 році.

Svoboda.org

Сам екс-голова розвідки в ході судового засідання не визнавав, що є причетним до торгівлі наркотичними препаратами, а також заперечував усі зв’язку з угрупуванням повстанців з Колумбії – «FARC».

Водночас, повідомляється, що Сполучені Штати звернулися до іспанської влади із запитом про екстрадицію Карвахаля, оскільки вважають, що колишній голова венесуельської розвідувальної служби знає важливу інформацію про відстороненого від влади Мадуро.

Варто нагадати, що в лютому поточного року генерал виступив із заявою, в якій розкритикував Мадуро та оголосив про підтримку опозиціонера Гуайдо.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*