У ФІФА дозволили суддям переривати матчі у випадках прояву расизму

ukrainianwall.com

Президент ФІФА Джанні Інфантіно на офіційному сайті Міжнародної федерації футболу в цю суботу 13.04.19. опублікував заяву, згідно з якою, федерація представила механізм в три етапи, що дозволяє арбітрам переривати футбольний матч, якщо були зафіксовані прояви дискримінації за расовою ознакою.

Він зазначив, що федерація представила процедуру в три етапи на турнірах, яка розписує механізми, які дають арбітрам можливість переривати гру у випадках прояви дискримінації.

Водночас, зазначається, що у ФІФА звертаються із закликом про прийняття таких самих механізмів до всіх інших асоціацій, ліг, клубів та дисциплінарних органів. Федерація футболу підкреслює, що не можна проявляти терпимість до дискримінації за расовою ознакою в футболі. Якщо ж такі інциденти будуть зафіксовані, то за це необхідно вводити санкції.

ukrainianwall.com

Інфантіно наполягає, що у футболі, так само, як й в суспільстві, не повинно бути місця проявам расизму. У зв’язку з цим, ФІФА зробить все, щоб усунути расизм та інші прояви дискримінації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*