Понад 230 тисяч людей постраждали від торгівлі людьми в Україні

golos.ua

За інформацією Міжнародної організації з міграції відомо, що в нашій країні від торгівлі людьми постраждали близько 230-ти тисяч громадян. Водночас, голова українського офісу міжнародної організації «А 21» Юлія Саченко підкреслює, що дані цифри не є точними. Вони приблизні, оскільки статистику почали вести лише з 2000-го року. Таким чином, точне число постраждалих ніхто не знає, проте, на думку Саченко, їх чисельність значно більша.

Також наголошується, що за попередніми даними сьогодні дохід від торгівлі людьми становить по сто п’ятдесят мільярдів доларів в рік. Раніше дохід від торгівлі людьми був на третьому місці, його випереджали доходи від торгівлі зброєю та наркотиками. Сьогодні ж, цей показник займає 2-е місце, як з’ясувалося, рабство є глобальною індустрією.

Крім цього, ніхто не застрахований й від трудового полону, який зовсім не припускає, що людина повинна бути замкнена в підвалі. Відзначається, що торгівля людьми починається з того моменту, коли громадянин віддає свій паспорт.

golos.ua

Заступник голови одного з Департаментів Нацполіції Олег Рикун розповів, що серед постраждалих від торгівлі людьми є громадяни, які мають не одну вищу освіту. Багато залежить від того, в який вид експлуатації зловмисники хочуть втягнути людей. На сьогоднішній день існує безліч механізмів вербування.

Найчастіше вербування спрямоване на найбільш вразливих громадян, серед яких малозабезпечені, та ті, хто шукає роботу або мають борги. Саме такі люди й стають мішенню для вербування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*