Акціонери компанії Фейсбук вимагають зміщення Цукерберга з поста голови правління

note.taable.com

Повідомляється, що акціонери компанії «Фейсбук» заявили, що Марк Цукерберг, один з розробників та засновників соцмережі, повинен покинути пост голови правління.

Дана заява була розміщена напередодні річних зборів акціонерів на офіційному сайті Комісії з цінних паперів та бірж Сполучених Штатів Америки.

Відзначається, що в сторону Цукерберга пред’явлені звинувачення стосовно того, що з минулого липня оцінна вартість компанії «Фейсбук» знизилася на 40%. Також пред’являється голові правління те, що в його власності знаходиться близько 13% акцій компанії. А також, в правлінні за Цукербергом закріплено 51% всіх голосів, що дозволяє йому за фактом повністю контролювати політику компанії.

Автори заяви повідомляють, що за відсутністю рівноправності у процесі голосування, представники акціонерного товариства не мають можливості залучити керівника до відповідальності. Також, автори нагадали про звинувачення, які посприяли падінню загальної вартості компанії, серед яких втручання у виборчий процес, а також поширення у базі соціальної мережі неправдивої інформації.

note.taable.com

Існує й інша заява, що вимагає призначення незалежного директора на пост голови ради директорів «Фейсбук», який буде поставлений замість чинного. Мова йде про поділ посад гендиректора, а також голови правління. Автори заяви наводять як приклад досвід таких компаній як «Google», «Apple», «Twitter», які прийняли рішення про введення поділу посад.

Згідно з інформацією, чергові збори акціонерів призначено на 30 травня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*