Гройсман підбив підсумки успішної роботи уряду України за 3 роки

comment.net.ua

Голова Кабінету міністрів України Володимир Гройсман у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис у якому оцінив результати роботи його уряду за останні три роки.

Прем’єр зазначив, що протягом останніх трьох років уряд під його керівництвом зробив набагато більше, ніж деякі політичні діячі, які перебувають у владних структурах вже протягом не одного десятка років. Він підкреслив, що зробив спроби змінити систему, яка до цього вважалася неефективною, та, на щастя, система не змогла змінити його. Гройсман вірить у те, що наша країна зможе стати успішною та сильною.

Голова уряду також згадав й про свою обіцянку «капітального ремонту України». Він нагадав про ремонт доріг, перебудови системи охорони здоров’я, про реформи пенсійної системи та про процес децентралізації.

comment.net.ua

Також прем’єр зазначив, що розуміє критику багатьох людей, які розраховували, що всі їх проблеми будуть вирішені швидко. Він додав, що сам хоче, щоб все рухалося швидше, проте рівень проблем, опір систем та дефіцит ресурсів не дозволяють цього.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*