Уряд України затвердив розмір оплати праці в умовах воєнного стану

ugolovnoe.com

Прес-служба Мінсоцполітики України повідомляє про те, що підприємства, які працюють в умовах воєнного стану, яке вже вводилося у нашій державі, будуть зобов’язані здійснювати виплати своїм співробітникам за виконання громадських робіт. Дану постанову уряд України — Кабінет Міністрів прийняв 10 квітня.

Відповідно до прийнятого документа, виробництво буде забезпечувати оплату згідно з умовами оплати праці, які встановлені згідно із займаною посадою. Відзначається, що розмір цієї оплати не може складати суму нижче, ніж розмір середньої зарплати за місцем роботи, яке є основним.

ugolovnoe.com

Повідомляється, що інші працездатні особи, які виконують суспільно корисні роботи в умовах особливого правового режиму у державі, також повинні забезпечуватися оплатою, яка не суперечить умовам оплати праці.

Дана виплата встановлена згідно з посадою, яку займає особа. Також, у разі виконання норми праці, розмір оплати не може становити суму нижче, ніж розмір наявної мінімальної зарплати, яка встановлена на момент нарахування оплати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*