Усик закликав громадян України перестати дивитися телевізор

www.businessinsider.com

Олександр Усик, непереможений український боксер-професіонал, заявив у своєму відеозверненні, яке було розміщено у французькому відеохостингу «Dailymotion» про те, що по телевізору громадянам показують «одну жесть».

Боксер повідомив, що за допомогою телебачення транслюється «одна жесть». Спортсмен зазначив, що хоч він сам не дивиться телевізор, але на тій базі, де проходять тренування Усика, він регулярно чує про те, що люди обговорюють побачене ними по ТБ. Зокрема, проведення будь-яких дебатів, заяви діячів, а також факт образи однієї людини іншою.

Олександр Усик зазначив, що люди божеволіють, вони ображають один одного, звинувачують, а також брешуть. Згідно зі словами боксера краще не дивитися телевізор.

Також, Олександр Усик закликав припинити дивитися маячню, яка транслюється по ТБ. Перестати дивитися даний «ящик», який, за словами спортсмена, виймає мозок з нашої голови. А згодом перетворює його в якусь незрозумілу субстанцію, непридатну для подальшого використання.

www.businessinsider.com

Непереможений український боксер-професіонал вважає, що людина, яка вирішила для себе щось у житті, повинна слідувати своїм шляхом мовчки, при цьому нікого не заставляти та не примушувати до чого-небудь.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*