Економіст: в Україні зруйнували пенсійну систему, але нову так і не побудували

vse.media

Економіст Олександр Гончаров написав у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що в Україні була повністю зруйнована пенсійна система, але на її місці побудувати нову так і не вдалося.

Гончаров повідомив, що пенсійна система була знищена ще у 1992 році, а чинна влада, а також їх попередники не змогли вплинути на ситуацію та витягти жителів пенсійного віку з цієї ями.

Згідно зі статистичними даними, на момент початку поточного року у Пенсійному фонді України перебували на обліку 11 470 405 пенсіонерів, що на 225 тисяч осіб менше, ніж їх налічувалося роком раніше.

Відзначається, що з моменту 2013 року по 2018 кількість пенсіонерів скоротилася на 2,1 млн осіб.

vse.media

За словами експерта, на даний момент Нацкомісія з цінних паперів повідомляє про стадію завершення законопроекту стосовно запровадження загальнообов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення. На тлі цього, Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України, ще у 2018 році обіцяв, що з 1 січня 2019 року буде запущено другий накопичувальний рівень трирівневої пенсійної системи.

Гончаренко зазначив, що ні Кабінету Міністрів, ні Верховній Раді не вдалося розв’язати пенсійні проблеми, які були накопичені. Єдина здійснена дія влади — це перенесення розв’язання даних проблем на невизначений термін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*