В Україні відбувається масове закриття банків

vybor.news

Як повідомляє Національний банк України, за перші три місяці цього року вже припинили свою роботу 60 банківських відділень. Лідером по закриттю банківських відділень виявився «Ощадбанк». Він закрив 41 банківське відділення.

На даний момент в Україні працюють 8450 банківських відділень. Найбільшими банківськими відділеннями мають «Ощадбанк», ПриватБанк, Райффайзен Банк Аваль.

Нагадаємо, що в минулому році в країні закрили понад 980 банківських відділень. Крім того, у Національного банку України існує дві вагомі причини закриття банківських відділень.

vybor.news

Першою причиною є нездатність Національного банку України правильно розподілити управління діяльності банку. Бо роботою банку управляли ті, хто не мав на те права. Другою причиною є той факт, в якому акціонер зобов’язаний мати достатню кількість фінансових засобів для можливого викупу акцій банку.

Регулятор настійно зажадав від банків ретельної перевірки своїх клієнтів, а також подаються документів. У разі виникнення ризиків, потрібно негайно розривати відносини з клієнтом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*