Українцям доведеться заплатити новий транспортний податок

www.obozrevatel.com

Повідомляється, що в Україні був переписаний транспортний податок, а нині стало відомо, власники яких автомобілів повинні будуть його сплачувати.

Мінекономрозвитку України нещодавно оприлюднило новий список авто класу люкс, власники яких будуть зобов’язані у поточному році сплатити податок до державної скарбниці близько 25 тисяч грн.

Таким чином, у 2019 році було включено у список 299 марок та моделей автомобілів.

Даний законодавчий акт покладає зобов’язання на власників авто до сплати податку з автомобілів, ціна яких є більше, ніж 375 мінімальних заробітних плат, встановлених в Україні. У 2019 це становить 1,565 мільйона гривень, що вище на 150 тисяч у порівнянні з минулим роком, коли цей поріг встановлювався на 1,396 млн грн.

Внаслідок поновлення законодавчого акту, для власників таких популярних автомобілів в Україні як «BMW X4» та «BMW X5», а також «Audi Q5» – більш не актуальна сплата транспортного податку.

Повідомляється, що з переліку люксових автомобілів були виключені «Ford Edge». Також, всі без виключення моделі електромобілів «Tesla» покинули список. Але, як відомо, «Tesla Model S» 2017 року є в продажу в Україні, а її вартість сягає понад 3 млн грн, що у два рази перевищує поріг, встановлений законом.

Відзначається, що список поповнив «Jaguar i-Pace», яких у минулому році громадяни України придбали близько 13 штук.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*