Гуайдо розповів про незаконну дислокацію військових Росії у Венесуелі

www.time.kg

Російські та кубинські військовослужбовці знаходяться на території Венесуели без належних на те підстав. Про це заявив проголошений голова цієї країни Хуан Гуайдо.

Опозиційний лідер у своєму виступі нагадав, що перебування військовослужбовців Російської Федерації та Куби у його країні не було схвалено законодавчим органом Венесуели. За словами Гуайдо, відповідний дозвіл іноземним військовим дав президент Ніколас Мадуро.

Раніше присутність російських військових у Венесуелі було піддана критиці з боку Державного секретаря Сполучених Штатів. На думку Майка Помпео, дії Кремля сприяють ескалації ситуації, яка і без того є дуже складною. Також Помпео звинуватив Китай в нинішніх економічних проблемах латиноамериканської країни, оскільки Пекін надавав допомогу режиму Ніколаса Мадуро.

www.time.kg

Нагадаємо, що тривалий економічна та політична криза в Венесуелі загострилася на початку поточного року, що призвело до масових протестів проти режиму Мадуро. Опозиційний лідер Хуан Гуайдо проголосив себе головою держави, це рішення визнали повноважним Сполучені Штати та низка країн-союзників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*