З’явилося чотири варіанти запуску земельного ринку

timerepublik.com

В Аграрному комітеті розробили та представили на розгляд чотири варіанти концепції, яка повинна стати основою для проекту закону про обіг земель сільськогосподарського призначення.

У документі, який був наданий Аграрним комітетом, проведено аналіз вільного земельного ринку в декількох варіантах, два з яких підпадають під для подальшої дискусії.

Перший варіант передбачає поетапне відкриття земельного ринку. У другому варіанті пропонується одночасне відкриття ринку для українських громадян і фізосіб з обмеженням до двохсот гектар. Третій варіант є поетапним і одночасним відкриттям ринку (з тимчасовим обмеженням площі в перші три роки), а четвертий – одночасним відкриттям ринку для фізосіб і юридичних осіб з обмеженням площі в перші три роки до 500 гектар, з четвертого року до 20 тисяч гектар (для юросіб).

timerepublik.com

Нагадаємо, що на Всеукраїнському земельному форумі раніше було проведено відповідне опитування, згідно з яким майже 74% аграріїв висловилися за право на покупку сільгоспземель виключно громадянами країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*