Відомий російсько-український публіцист довічно забанений у Facebook

gottstat.com

Акаунт мережевого публіциста Аркадія Бабченко був назавжди заблокований в соціальній мережі Facebook. Про це розповів сам журналіст в телевізійному ефірі ATR.

За словами Бабченко, його головний акаунт заблокований вже місяць. Додатковий профіль публіциста також піддали блокуванню через його авторські записи про лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко і багато інших записів.

Бабченко пояснив, що кілька днів тому адміністрація соціальної мережі позбавила його права робити записи, і цей «бан» став довічним. Він саркастично привітав Facebook і варшавський офіс компанії, який був покликаний протистояти російським фейковим новинам і пропаганді.

Нагадаємо, що російський публіцист і військовий кореспондент Аркадій Бабченко переїхав після Євромайдану в Україну, побоюючись реакції Кремля на свої різко критичні публікації про російську владу.

gottstat.com

У травні минулого року він взяв участь в спецоперації по затриманню осіб, які були причетні до підготовки замаху на нього. Для цього Бабченко зімітував власну смерть, в той час як спецслужби затримали організатора та виконавця замаху, якому запобігли. Наступного дня після своєї «смерті» Бабченко з’явився на брифінгу для керівників Генпрокуратури та Служби безпеки України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*